banner_shop_potrebychovatelu_216x122.png

Kontaktujte nás

Potřebujete nás kontaktovat?

  • Volejte na tel.
    +420 569 408 331
  • Pište na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
  • Využijte další kontakty

Profil společnosti ISB - GENETIC

Tisk PDF

ISB-GENETIC s.r.o. je oprávněná organizace poskytující komplexní služby chovatelům skotu a ostatních hospodářských zvířat. Tým zkušených a spolehlivých pracovníků pro Vás zajistí zejména tyto služby:

Přinášíme chovatelům zisk

Naší filozofií je vytvořit optimální podmínky pro to, aby chov skotu přinášel chovatelům zisk. Našich služeb využívají chovatelé v celé České republice. Neorientujeme se pouze na český trh, ale snažíme se prosadit i v zahraničí. Inseminační dávky vyrobené na naší stanici byly používány v Německu, Rakousku a dokonce i v daleké Brazílii.

Spokojenost chovatelů na 1. místě

Naším cílem je Vaše maximální spokojenost a dosažení efektivity v oboru chovatelství. Klademe důraz na  kvalitu býků, solidnost jednání a záruky. Plemenní býci v naší nabídce jsou na vysoké chovatelské a zdravotní úrovni. Pocházejí ze špičkových zahraničních i tuzemských chovů, které jsou zdravotně sledovány a důkladně prověřovány.

Tradice, která znamená záruky a jistotu

Dlouhá a úspěšná historie firmy sahá až do roku 1992, kdy byla založena společným úsilím českých a německých odborníků. Původním vlastníkem byla firma TRADECO s.r.o. provozující jatka, mlékárna Galas Slušovice, inseminační stanice RPN Verden a několik drobných společníků. Dnes je ve vlastníctví dvou německých inseminačních stanic - RBW Herbertingen a Masterrind a českých zemědělských subjektů sdružených do firmy Eurogen.

Zlepšete svůj chov

Využijte našich odborných komplexních služeb a zajistěte tak Vašemu chovu maximální možnou péči s efektivně vynaloženými prostředky. Jsme tu vždy pro Vás, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.