banner_shop_potrebychovatelu_216x122.png

Kontaktujte nás

Potřebujete nás kontaktovat?

  • Volejte na tel.
    +420 569 408 331
  • Pište na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
  • Využijte další kontakty

Plemenářské a poradenské služby pro chov skotu

Poskytujeme komplexní služby v oblasti chovu skotu s vysokou odbornou úrovní a moderním přístupem. Využijte plemenářské a poradenské služby, které Vám pomohou zlepšit kvalitu chovu.

Zajišťujeme inseminační dávky plemenných býků z předních domácích i zahraničních chovů. Ročně provedeme přibližně 38 000 inseminací. Zárukou inseminační služby je vyšetření březosti do 3 měsíců od provedení inseminace.

Více informací

Zajímají Vás přesné hodnoty užitkovosti Vašeho chovu? Provádíme kontrolu užitkovosti skotu a v menším rozsahu také kontrolu užitkovosti koz. Veškeré texty podléhají přísným normám a nařízením.

Více informací

Máte v chovu jakékoliv problémy s reprodukcí? Raná diagnostika březosti s použitím sonografu je spolehlivou diagnostickou metodou, která výrazně napomáhá při řešení reprodukčních poruch hospodářských zvířat.

Více informací

Potřebujete poradit či konzultovat v oblasti chovu skotu? Zlepšete kvalitu svého chovu, minimalizujte problémy a maximalizujte svůj zisk. Nabízíme poradenské služby v oblasti chovu a reprodukce skotu s využitím našich odborných zkušeností a moderních technologií.

Více informací

Věnujeme se prodeji kompletního sortimentu chovatelských potřeb, abychom byli schopni poskytnout komplexní služby pro chovatele. Chovatelské potřeby jsou jistě nedílnou součástí každého kvalitního chovu a každodenní práce chovatelů.

Více informací

Věnujeme se obchodu s chovnými a jatečnými zvířaty. Tato obchodní činnost má v naší firmě již dlouholetou tradici a řadí nás mezi nejvýznamnější dovozce a vývozce plemenného materiálu.

Více informací