banner_shop_potrebychovatelu_216x122.png

Kontaktujte nás

Potřebujete nás kontaktovat?

  • Volejte na tel.
    +420 569 408 331
  • Pište na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
  • Využijte další kontakty

Raná diagnostika březosti krav s použitím sonografu

Tisk PDF

Máte v chovu jakékoliv problémy s reprodukcí? Raná diagnostika březosti s použitím sonografu je spolehlivou diagnostickou metodou, která výrazně napomáhá při řešení reprodukčních poruch hospodářských zvířat.

V čem může pomoci sonograf?

Raná diagnostika březosti se využívá zejména u krav a jalovic, ale je možné využít ji také u prasnic, ovcí a koní. V poslední době se rozmáhá i použití u domácích mazlíčků jako jsou psi a kočky. Při pravidelném využívání lze dosáhnout zvýšeného počtu zabřezlých plemenic a podstatně zkrátit servis periodu. Naši pracovníci jsou schopni diagnostikovat nejen březost plemenic od 25. dnů po zapuštění, ale také existenci fyziologických a patologických stavů na pohlavním aparátu plemenic a průběh involuce dělohy.

Na nás se můžete spolehnout

Tuto službu nabízíme od roku 1995. Ročně provedeme přibližně 29 000 vyšetření. Můžete se tedy plně spolehnout na naše dlouholeté zkušenosti. V současné době používáme kvalitní moderní přístroje značky EASISCAN a SONOSITE, které nahradily dřívější Aloky 500. Ruku v ruce s touto službou jde i služba poradenství v reprodukci skotu.

Vyzkoušejte řešení reprodukčních poruch