Poradenství v oblasti chovu a reprodukce skotu

Potřebujete poradit či konzultovat v oblasti chovu skotu? Zlepšete kvalitu svého chovu, minimalizujte problémy a maximalizujte svůj zisk. Nabízíme poradenské služby v oblasti chovu a reprodukce skotu s využitím našich odborných zkušeností a moderních technologií.
 

Co Vám poradenství přinese?

V návaznosti na ostatní služby v reprodukci skotu - inseminaci a sonografické vyšetření gravidity - poskytujeme odborné poradenské služby. Jedná se zejména o konzultace přímo u chovatele ve stáji, rozbor jednotlivých ukazatelů reprodukce a návrhy řešení špatné situace v reprodukci. V poslední době chovatelé využívají stále více službu tvorby připařovacích plánů.
 

Tvorba připařovacích plánů

Hledáte správného býka pro Vaše plemenice?
Znáte přednosti a nedostatky Vašich zvířat a víte, co potřebujete zlepšit?

Počet sledovaných PH, ale i dalších sledovaných znaků, se stále zvyšuje. Zrychluje se také generační interval, a proto je stále obtížnější hlídat příbuzenskou plemenitbu.

Pomoci Vám může program BAP z anglického Bull Advise Program (Program doporučující býky). Tento program je poradcem pro výběr býků pro Vaše plemenice. Obsahuje obrovskou databázi býků.

Na základě nedostatků plemenic pro ně navrhujeme ty nejlepší býky s ohledem na jejich přednosti. V programu si sami stanovíte Váš chovný cíl pro stáda.
 

Využijte naše poradenství

Kontaktujte Ing. Josefa Machku, mobil: 739 466 799

Logo ISB GENETICS

ISB GENETIC

Ledečská 2917
580 01 Havlíčkův Brod
Česká republika, EU kód: CZ61790003

IČ: 47451939     DIČ: CZ47451939 (jsme plátci DPH)

telefon: +420 569 408 331
email: info@isbgenetic.cz

ZASÍLAT NOVINKY

Pokud chcete od nás dostávat novinky emailem, zaregistrujte si prosím Váš email.

   

2000 - 2024 © ISB GENETIC - All rights reserved

developed: CodeKey.cz